Nakrętki dla Zuzi

Data dodania: 2026-06-19

Mechaniak - zdjęcie
#Mechaniak - zdjecie

Zbiórka plastikowych nakrętek to piękna inicjatywa, która od lat łączy naszą społeczność szkolną i lokalną wokół idei bezinteresownej pomocy oraz odpowiedzialności za środowisko.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz mieszkańcom osiedla za zaangażowanie w akcję i systematyczne zapełnianie serca na nakrętki ustawionego przed szkołą.

18 czerwca po raz kolejny przekazaliśmy zebrane nakrętki (32,5 kg) na rzecz Zuzi Kretowicz. Środki uzyskane z ich recyklingu zostaną przeznaczone na rehabilitację dziewczynki, zakup specjalistycznego sprzętu ortopedycznego, udział w turnusach rehabilitacyjnych oraz niezbędne konsultacje lekarskie.

Nakrętki spakowali i przygotowali do przekazania Julia (kl. 1t), Ola (kl. 1em), Krystian i Bartek (kl. 1ms) oraz Krystian(kl. 4t2). Dziękujemy!

Galeria