Zbiórka plastikowych nakrętek to piękna inicjatywa, która od lat łączy naszą społeczność szkolną i lokalną wokół idei
10 czerwca uczniowie klasy 3tm1, kształcący się w zawodzie technik mechatronik, uczestniczyli wraz z A. Zolnik i K.
22 i 27 maja 2026 r. mieliśmy przyjemność gościć Panią Karolinę Żemajtys z Centrum Szkoleniowego Danwood S.A.. Podczas
28 maja w auli szkolnej odbyły się spotkania edukacyjno-informacyjne z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji
26 maja odwiedziliśmy firmę MEDGAL, gdzie mieliśmy okazję poznać funkcjonowanie nowoczesnego przedsiębiorstwa z branży
20 maja uczestniczyliśmy w VI Dniu Logistyki zorganizowanym na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki
13 maja uczestniczyliśmy w XXII Podlaskim Festiwalu Nauki i Sztuki, organizowanym przez podlaskie uczelnie i instytucje
29 kwietnia mechatronicy na chwilę odeszli od zajęć branżowych, aby skupić się na rozwijaniu kompetencji społecznych,