Załoga samochodu Nissan Terrano reprezentująca naszą szkołę w 7. edycji rajdu, po pokonaniu około 140 km po pięknych bezdrożach gminy Gródek, wskoczyła na podium kategorii „przygoda” o jedno miejsce wyżej niż w roku ubiegłym.

Doskonała jazda kierowcy Jakuba Niewiarowskiego (klasa IIIts2), przy bezbłędnej nawigacji pilota Dawida Citko (klasa IIIts2) pozwoliła pokonać trudną trasę rajdu na 45 minut przed wyznaczonym terminem zdania kart drogowych. Po zdobyciu kompletu punktów w terenie (105-max) o końcowej klasyfikacji zdecydowała różnica 1,15 sekundy w czasach pokonania odcinka specjalnego (tzw. czasówki). Uzyskany wynik końcowy bardzo nas usatysfakcjonował, a nagrody rzeczowe za zajęcie 2. miejsca pozwolą na doposażenie naszego auta i przygotowanie go do kolejnych zmagań w terenie.

Mechaniak Offroad Team składa wielkie podziękowanie przede wszystkim Radzie Rodziców oraz Agentowi Ubezpieczeniowemu panu Janowi Kozłowskiemu za wsparcie finansowe naszego udziału w rajdzie. Jesteśmy wdzięczni za Waszą pomoc, bez niej nie byłoby nas na trasie Rajdu.

Pozdrawiamy gorąco organizatora rajdu Stowarzyszenie PODLASIE 4x4 oraz wszystkie osoby zaangażowane w przygotowanie i prowadzenie tego przedsięwzięcia. Dziękujemy za przemiła atmosferę, doskonałe przygotowania trasy, prób terenowych i niezapomniane wrażenia. „Błoto wciąga”, wiec już dziś zapowiadamy swój udział w "Duchu Puszczy 8".