W piątek odbyła się akcja „Pokochaj czytanie”, zorganizowana w ramach cyklu „Biblioteka wychodzi do czytelnika”. Uczniowie, którzy podczas przerw odwiedzili
"Książkę na ferie" zaproponowano 13 stycznia w ramach akcji "Biblioteka wychodzi do czytelnika". Zaprezentowano najnowsze i zarazem ostatnie zakupione w ramach
W Tygodniu Nauk Humanistycznych w bibliotece odbył się szkolny konkurs „Mistrz Pięknego Czytania” skierowany do uczniów z klas branżowych. Zadaniem uczestników
Akcja czytelnicza "Święta z książką" to przypomnienie, że literatura to świetna forma relaksu i wartościowego spędzania czasu podczas przerwy świątecznej.
Dołączyliśmy do grona bijących rekord i wzięliśmy udział w VIII edycji ogólnopolskiego projektu „Łańcuch dobra”. Stworzyliśmy papierowy łańcuch o długości 892
Hasło „W bibliotece jest tyle fajnych treści, że twoja głowa ich wszystkich nie pomieści” wymyślone przez Wojciecha Wnuszyńskiego z klasy III ts2 zwyciężyło w
Miłośnicy logicznych zagadek spotkali się w bibliotece 26 listopada podczas Szkolnego Konkursu Sudoku. Szesnastu uczestników miało do rozwiązania liczbowe
22. edycja Ogólnopolskiego Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” za nami. Podczas uroczystego spotkania w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim z okazji Dni Honorowego