Data dodania: 2026-05-15
Książka to wyjątkowy prezent – potrafi inspirować, rozwijać wyobraźnię i pozostaje pamiątką na długie lata.
Trwająca od kilkunastu lat akcja „Przyszły Absolwencie! Zostaw po sobie ślad… w bibliotece” utworzyła kolekcję książek-pamiątek liczącą już kilkadziesiąt tytułów. W tym roku biblioteczne półki wzbogacili uczniowie klas:
- 5 ts1 (wych. Emilia Andruczyk): Simon Scarrow, Orły Imperium
- 5 ts2 (wych. Joanna Czyżewska): Maciej Siebienda, Gołoborze.
Dziękujemy Wam za pozostawienie po sobie wartościowej pamiątki wspólnie spędzonych lat.