„Czy znasz twórczość…?” to coroczny konkurs plastyczny i czytelniczy realizowany w ramach projektu „Podlaskie Spotkania z Pisarzami” organizowanego przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oddział w Białymstoku. W tym roku młodzieży szkół ponadgimnazjalnych przybliżano twórczość pani Anny Kamińskiej, autorki dwóch bestsellerowych biografii Simony Kossak i Wandy Rutkiewicz.

Konkurs czytelniczy był dwuetapowy: etap szkolny odbył się 25 października 2018 r., natomiast drugi - został przeprowadzony 16 listopada w Centrum Edukacji Nauczycieli. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Laszczkowski z kl. 1 tsg oraz Rafał Michalski i Mateusz Werykowski z kl. 3 tm2.

W konkursie plastycznym z naszej szkoły wzięło udział także trzech uczniów: Łukasz Kamiński z kl. 1 tm1, Klaudia Szulborska z kl. 2 tm1 oraz Jakub Piętka z 3 t1.

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni ocenami z języka polskiego oraz pochwałami, a zwycięzca szkolnego etapu konkursu czytelniczego Rafał Michalski otrzymał wybraną przez siebie książkę.

Uczniów przygotowały Elżbieta Cieszkowska i Ewa Zyskowska.